2022 Aim Memuru Maaşı

  08.07.2022
  188
  2022 Aim Memuru Maaşı

  2022 Aim Memuru Maaşı

  2022 Aim Memuru Maaşı

  Aim, iç ve dış hat uçuşlarının emniyeti, verimliliği ve etkinliği ile havacılık veri ve bilgi standartları çerçevesinde icra eden ve hizmet veren profesyonel bir gruptur. Bu anlamda ilgili kişiye, geçici lisans alana kadar öğrencinin hedef çalışanı denir. Uzantısı havacılık bilgi yönetimi şeklinde ifade edilir. Havalimanının göbeğinde hizmet veren memurlardan biridir ve önemli bir işlevi vardır. Amaç, havacılık endüstrisinde hayati öneme sahip en büyük mezhep gruplarından biridir. Uçuş öncesi veya uçuş sırasında ve sonrasında gerekli tüm bilgi, veri ve detayları toplayıp analiz etmek, ilgili noktalara bilgi vermek gibi görevleri vardır.

  Aım Memuru Olmak İçin Şartlar Nelerdir ?

  • Her şeyden önce bir lisans derecesi gereklidir.
  • Aynı zamanda KPSS ve YDS sınavlarını geçerek en az D dil yeterliliğini sağlamak gerekir.
  • DHMİ iş başvurularının takibi ve uygulanması gerekmektedir.
  • DHMİ tarafından düzenlenen sınavı  geçmek gerekiyor.

  Aynı zamanda  güvenlik aşamasını da bakım bazında geçmek gerekiyor. Bu anlamda güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmalarından olumlu bir sonuç alınmalıdır. Bu sayede AIM memuru olabilir ve  ilk başta havalimanlarında stajyer olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

  2022 Aim Memuru Maaşı

  2022 Aim Memuru Maaşı

  2022 Aım Memuru Maaşı Ne Kadar ?

  AIM personelinin maaşı 2022 yılında 12.000-15.000 TL civarındadır. Birçok görevlinin çeşitli görevlerde bulunduğu devlet havalimanlarında maaşların yanı sıra takviyeler de yapılıyor.

  AIM memuru ekşi
  Stajyer AIM Memuru Maaşı 2022
  DHMİ tekniker maaşları 2022
  DHMİ maaş 2022
  ARFF Memuru maaşı 2022
  AIM memuru maaşı
  Dhmi memur ne is yapar
  DHMİ mühendis maaşları 2022
  AUTHOR INFO
  Welcome to Gameplay Developer, your number one source for all things related to 30 Rose Lane, Henderson, NC... We're dedicated to giving you the very best of 30 Rose Lane, Henderson, NC. with a focus on quality and real-world problem solutions.
  COMMENTS

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  No comments yet, be the first by filling the form.